Sejur in Costa Blanca, Spania

Situată pe Coasta de Est a Spaniei, Costa Blanca este una dintre cele mai frumoase locuri din Europa. W.H.O (World Health Organization) consideră această regiune ca având una dintre cele mai sănătoase clime din lume, datorită celor 320 de zile însorite din an. Temperatura medie este de 22 grade Celsius. În fiecare vara, coasta este vizitată de milioane de turişti iar multi dintre aceştia decid să-şi cumpere aici propria casă de vacanţă. Plajele nesfârşite cu nisip dau numele „Costa Blanca” (Coasta Albă). Costa Blanca se întinde din oraşul Denia, în nord, până în Torrevieja, în sud.

Tarifele includ

  • bilet avion dus - intors, zbor Timisoara → Valencia → Timisoara

    cu taxe de aeroport incluse
  • transfer aeroport - hotel - aeroport

  • 7 nopti cazare

    conform descrierii
  • masa conform tabelului de mai jos

Tarifele nu includ

  • asigurare medicala sau storno

    se poate incheia la sediul agentiei

Sejur in Costa Blanca (Zbor din Timisoara, 7 nopti de cazare) / incepand cu 595 euro/ persoana/ sejur

perioada: iunie - septembrie 2019

Hotel si situare Tip camera Masa Pagina web hotel Tarif total
Hotel Cabana Hotel 3* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.hotelcabana.es/ de la 595 €
Hotel Joya 3* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.hoteljoya.com/en de la 595 €
Hotel Mareny Benidorm 3* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.marenysol.com/home/hotel-mareny-benidorm/ de la 614 €
Hotel Gran Hotel Bali 4* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.granhotelbali.com/en/?gclid=EAIaIQobChMIl5Kcwayl2QIVT8ayCh2t_AU1EAAYASAAEgJkA_D_BwE de la 637 €
Hotel Montemar Hotel 3* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.hmontemar.com/en/ de la 642 €
Hotel Montesol 3* / Benidorm Dubla Mic dejun https://www.hotelmontesolbenidorm.com/?gclid=EAIaIQobChMIibbApa6l2QIV4jLTCh3yTAKWEAAYASAAEgKAzPD_BwE de la 669 €
Hotel Las Vegas 2* / Benidorm Dubla Demipensiune completa http://www.hotellasvegasbenidorm.com/ de la 673 €
Hotel AR Galetamar 3* / Calpe Dubla Mic dejun https://www.galetamar.com/ de la 673 €
Hotel Marconi 3* / Benidorm Standard Mic dejun https://www.hotelmarconi.es/en/ de la 687 €
Hotel Benikaktus 3* / Benidorm Dubla Demipensiune www.kaktusgrup.com de la 690 €
Hotel Albir Playa 4* / Albir Dubla Demipensiune https://en.albirplayahotel.com/ de la 695 €
Hotel AR Roca Esmeralda Spa 3* / Calpe Dubla Mic dejun https://www.ar-hotels.com/en-gb/hotel-ar-roca-esmeralda-spa-calpe de la 696 €
Hotel Tanit 3* / Benidorm Dubla Mic deun http://www.hoteltanit.com/en/ de la 732 €
Hotel Kaktus Albir 4* / Albir Dubla Mic dejun www.kaktusgrup.com/en/ourhotels/kaktus-albir de la 742 €
Hotel Medplaya Rio Park 2* / Benidorm Dubla Mic dejun https://www.medplaya.com/hotels/hotel-riopark-benidorm.html de la 752 €
Hotel Poseidon Playa 3* / Benidorm Dubla Mic dejun https://www.hotelposeidonplaya.com/ de la 756 €
Hotel AR Diamante Beach Spa 4* / Calpe Dubla Mic dejun https://www.diamantebeach.com/en-gb/ de la 775 €
Hotel Port Europa 3* / Calpe Dubla Mic dejun http://www.porthotels.es/#/home de la 789 €
Hotel Mediterraneo Hotel 4* / Benidorm Dubla Demipensiune https://www.hotelmediterraneobenidorm.com/ de la 798 €
Hotel Centro Mar Hotel 3* / Benidorm Dubla Demipensiune http://www.hotelcentromar.com/ de la 800 €
Hotel Riudor 3* / Benidorm Dubla Mic dejun www.medplaya.com/hotels/hotel-riudor-benidorm.html de la 801 €
Hotel Bahia Calpe by Pierre et Vacances 4* / Calpe Dubla Mic dejun https://www.pierreetvacances.com/fr-fr/fp_BHH_location-hotel-bahia-calpe?utm_source=google&utm_medium=Maps&utm_campaign=Maps_ES_Bahia_Calpe de la 820 €
Hotel Avenida Hotel 4* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.marenysol.com/en/home/avenida-benidorm-hotel/ de la 821 €
Hotel Palm Beach 4* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.palm-beach-hotel.com/ de la 823 €
Hotel RH Ifach 4* / Calpe Dubla Mic deun https://www.hotelrhifach.com/ de la 846 €
Hotel Brisa 4* / Benidorm Dubla Demipensiune http://www.hotelbrisa.net/ de la 850 €
Hotel AR Imperial Park Spa Resort 2* / Calpe Dubla Mic dejun https://www.ar-hotels.com/en-gb/hotel-ar-imperial-park-spa-resort-calpe de la 850 €
Hotel RH Sol 3* / Benidorm Mic dejun Demipensiune https://www.rh-hotels.co.uk/hotels-benidorm/hotel-rh-sol de la 871 €
Hotel Port Benidorm 4* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.porthotels.es/#/hotels/benidorm de la 912 €
Hotel Madeira Centro 4* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.benidormcentre.com/en/?gclid=EAIaIQobChMIq5S_scyl2QIV0BXTCh2CAQ1NEAAYASAAEgK4HfD_BwE de la 917 €
Hotel Cimbel 4* / Benidorm Dubla Mic dejun http://www.hotelcimbel.com/ de la 938 €
Hotel Don Pancho 4* / Benidorm Dubla Demipensiune http://www.hoteldonpancho.es/ de la 953 €
Hotel RH Royal 4* / Benidorm Dubla Mic dejun https://www.rh-hotels.co.uk/hotels-benidorm/hotel-rh-royal de la 974 €
Hotel RH Princesa 4* / Benidorm Dubla Mic dejun https://www.hotelrhprincesa.com/ de la 990 €
Hotel RH Victoria 4* / Benidorm Dubla Mic dejun https://www.rh-hotels.co.uk/hotels-benidorm/hotel-rh-victoria de la 1010 €
Hotel RH Corona Del Mar 4* / Benidorm Dubla Mic dejun https://www.hotelrhcoronadelmar.com/ de la 1092 €

Tarifele variază în funcţie de perioada aleasă, tipul de masă şi numărul de persoane în cameră. Reducerile de early booking 10 % – 25 % sunt valabile până în 31.01.2019. Acestea sunt doar câteva din propunerile noastre, nu ezitaţi să ne contactaţi pentru a vă personaliza oferta în funcţie de  dorinţele dumneavoastră.

 

Galerie foto

Alte oferte asemanatoare

Sejur Riviera Atenei, Grecia de la 536 €

Sejur Riviera Atenei, Grecia

Glyfada este o zona de lux, cu numeroase sedii de afaceri și numeroase hoteluri pe litoral. Dacă vrei să mergi la Atena, dar nu sa rămâneti "în" Atena, este o opțiune convenabilă cu transport in comun spre orașul în sine.
Sejur Hurghada, Egipt de la 340 €

Sejur Hurghada, Egipt

Egiptul este, probabil, cea mai veche destinaţie turistică din lume......monumente şi situri antice, culturi moderne vii şi un mediu natural de o deosebită frumusete......
Sejur in Santorini, Grecia de la 479 €

Sejur in Santorini, Grecia

Insula Santorini, denumită de către legendarii arcadieni "Callisto", care înseamnă "cea mai frumoasă".

Rezervari Hoteluri

De aici puteti alege si rezerva unitati de cazare din intreaga lume

Rezervari rent-a-car

Aici puteti rezerva autovehicule in tara si strainatate

Asigurari Medicale

Aici puteti verifica costurile si incheia asigurari medicale de calatorie

Abonare Newsletter

SimpliCity pe Facebook

Contact

  • Adresa agentiei Simplicity Piata Unirii nr. 6 Timisoara , 300085, Romania
  • Informatii de contact Telefon: 0256.22.22.99 Mobil: 0766.22.22.99, 0724.22.22.99 Fax: 0256.22.22.99 Email: office@simplicity.ro
  • Orar Luni - vineri 09.00 - 17.00 Sambata 10.00 - 14.00
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity
  • Partener SimpliCity

© 2013 - Simplicity